Katalog turystyka

Moderowany Katalog Stron Turystycznych

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat turystyki, czyli przede wszystkim z takich działów jak wycieczki, wczasy, noclegi, hotele, kwatery, domki letniskowe, aktywne spędzanie czasu, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę akcesoriów turystycznych i ciekawych rejonów turystycznych.

« Katalog turystyka / Pensjonaty / Pensjonaty na Mazurach

  ::Dodaj stronę 


» Wczasy na Mazurach tylko w komfortowym Pensjonacie Hubertus***

Zapraszamy na wakacje na Mazurach do naszego rodzinnego pensjonatu położonego nad samym brzegiem jeziora Juksty. Jest to mały przytulny pensjonat na Mazurach w miejscowości Kosewo obok Mikołajek. W naszym pensjonacie przygotowaliśmy 10 pokoi dwuosobowych oraz apartament. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, odbiornik telewizyjny, aparat telefoniczny. Na terenie pensjonatu goście mogą używać bezpłatnego dostępu do internetu poprzez sieć WiFi. Dla gości przygotowane mamy dwa pomosty. Przy jednym cumują łódki wiosłowe, rower wodny. Przy drugim przygotowana jest przytulna plaża, na której można zażywać kąpieli słonecznych i wodnych. Nasz pensjonat zaprasza na wakacje na Mazurach przez dwanaście miesięcy.

www: http://www.pensjonat-hubertus.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Pensjonat na Mazurach - palacyknaskarpie.pl

Pałacyk na Skarpie - pensjonat na Mazurach, niezwykłe miejsce w przepięknej mazurskiej wsi Dybowo. Wyjątkowo malownicze tereny sprawiają, że nasz pensjonat to idealne miejsce na wesele, konferencje, bankiety i podobne imprezy okolicznościowe. Mazury to malowniczy teren, gdzie każdy może poczuć się wyjątkowo, blisko natury. Z dala od zgiełku miast, pośród licznych jezior, rzek i mazurskich lasów. Pałacyk zbudowano na skarpie u podnóża, której znajduje się jeziorko z plażą, przeznaczoną dla naszych gości.

www: http://www.palacyknaskarpie.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Pensjonat Aniata - Noclegi - Mazury

Pensjonat Aniata - Twoje miejsce na Mazurach. Aniata powstała w 1992 roku gdzie po wyremontowaniu zaniedbanego gospodarstwa rolnego powstał pensjonat. Jego założycielem i właścicielem był Jerzy Marczyński. Aniata położona jest na cyplu u podnóża Zwierzynieckiego Rogu nad Jeziorem Mamry.

www: http://www.aniata.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Pensjonat nad morzem, w górach, pensjonaty, noclegi, kwatery

Pensjonat - nad morzem, w górach, nad jeziorem. Pensjonat to idealne dla Ciebie miejsce wypoczynku. Zarezerwuj pensjonat już teraz. Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu: pensjonaty, kwatery, noclegi

www: http://www.pensjonaty.fajnewczasy.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 |

Wpisów: 1720, Podkategorii: 371

&

Katalog Stron Turystyka