Katalog turystyka

Moderowany Katalog Stron Turystycznych

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat turystyki, czyli przede wszystkim z takich działów jak wycieczki, wczasy, noclegi, hotele, kwatery, domki letniskowe, aktywne spędzanie czasu, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę akcesoriów turystycznych i ciekawych rejonów turystycznych.

« Katalog turystyka / Turystyka w Polsce / Bory Tucholskie

  ::Dodaj stronę 


» Stare Dworzysko - agroturystyka w Borach Tucholskich

Stare Dworzysko to gospodarstwo agroturystyczne leżące na skraju wsi, na terenie Tucholskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu rezerwatu Zdrójno. Między trzema jeziorami Dużym Trzcianem, Małym Trzcianem i Trzcionkiem, z dala od często uczęszczanych dróg. Tereny te słyną z nieskazitelnie czystego powietrza, krystalicznie czystej wody, przepastnych lasów jesienią pełnych grzybów oraz rzadkich gatunków zwierząt i roślin. Gospodarstwo składa się z dwóch obiektów - domu gospodarzy oraz domu gościnnego, jego nazwa, błędnie kojarzona z dworem, pochodzi ze starodawnej gwary i oznacza obiekt, którego przeznaczenie zostało zmienione na pokoje mieszkalne.

www: http://www.staredworzysko.pl

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» TLEŃ - Spływy kajakowe - Wdą i Brdą

Spływy kajakowe Wdą i Brdą. Wypożyczalnia kajaków. Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem kajaków oraz obsługą spływów kajakowych na Wdzie i na Brdzie. Chcesz spędzić aktywnie czas na łonie dzikiej przyrody? Spływaj z nami, na Ciebie czekamy!

www: http://www.choros-kajaki.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Gospodarstwo Agroturystyczne Honoraty - wczasy i wypoczynek

Gospodarstwo Agroturystyczne Honoraty, agroturystyka z daleka od codziennego pośpiechu, w Jerzmionkach niedaleko Kamienia Krajeńskiego, w spokoju, z przepyszną domową kuchnią, bez obaw o samochód - taki właśnie jest wypoczynek w Honoratym. wczasy, wypoczynek, hotel w Polsce, bory tucholskie, Honoraty, agroturystyka, turystyka w Polsce, spanie, nocleg, Polska

www: http://www.honoraty.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Turystyka.Chojnice.pl

Pragniemy zaprezentować Państwu piękno i urodę naszej Ziemi Chojnickiej, leżącej w południowo-zachodniej części województwa pomorskiego, do której kulturowo i etnicznie zawsze należeliśmy, bowiem już Jan Długosz nazwał nas Kluczem i Bramą Pomorza. Ziemia ta posiada wyjątkowe walory przyrodnicze, turystyczne i kulturowe.

www: http://www.turystyka.chojnice.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Agroturystyka Gacanek - Bory Tucholskie

Agroturystyka - Bory Tucholskie. Weekendy i Sylwester przy kominku, w chacie pod strzechą, Bory Tucholskie, komfortowe apartamenty, galeria sztuki, agroturystyka, czar małego jeziorka i przepastnych borów.

www: http://www.gacanek.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 |

Wpisów: 1720, Podkategorii: 371

&

Katalog Stron Turystyka