Katalog turystyka

Moderowany Katalog Stron Turystycznych

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat turystyki, czyli przede wszystkim z takich działów jak wycieczki, wczasy, noclegi, hotele, kwatery, domki letniskowe, aktywne spędzanie czasu, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę akcesoriów turystycznych i ciekawych rejonów turystycznych.

« Katalog turystyka / Turystyka na Świecie / Afryka

  ::Dodaj stronę 


» Dookoła Afryki - tripafryka.eu

Wyprawa dookoła Afryki 2014/2015. Opis poszczególnych częsci, etapów poprowadzonych od Malagi w Hiszpani przez Kapsztad w RPA po Kair w Egipcie. Koszty wyprawy, promocje cenowe, mapka przejazdu, kontakt, formularz kontaktowy.

www: http://www.tripafryka.eu/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Wyprawy do Etiopii - Addis Abeba, Aksum, Lalibela

Organizacja wypraw do Etiopii. Wyprawa „W poszukiwaniu Arki”: Arka Przymierza w Aksum, Kanion i wodospady Nilu Błękitnego, Lalibela – ósmy cud świata. Wyprawa „W mieście Cesarza”: Addis Abeba, grób cesarza Hajle Selasje, Lucy. Fotorelacje: zdjęcia.

www: http://www.sekretyetiopii.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Wyprawy fotograficzne - f8phototravel.pl

Organizacja wypraw fotograficznych do Afryki, Azji i na innych kontynentach. Blog fotograficzny. Artykuły o fotografowaniu, podróżach i fotografowaniu w podróży. Porady sprzętowe dla fotografów-podróżników. Recenzje książek fotograficznych.

www: http://www.f8phototravel.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Luksusowe wakacje na Mauritiusie

Wypoczynek na Mauritiusie to doskonała szansa na odbudowanie sił i pełny odpoczynek od stresów codzienności. Wybierając się z naszym biurem podróży otrzymujesz możliwość pełnego dopasowania oferty do swoich potrzeb. Zapewniamy luksusowe hotele oraz dostęp do najciekawszych atrakcji oferowanych przez wyspę. Wyjedź i poznaj prawdziwy raj!

www: http://www.mauritius24.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Ekskluzywne wakacje

Niewątpliwie łakniemy, by przedsięwziąć ekskluzywną podróż do miast, jakie ulepszają podróżnika, co więcej ułatwia mu odprężenie od codziennego biegu społecznego. Masz możność na własnych doświadczeniach zobaczyć aurę regionu, co najlepsze w warunkach kompletnego komfortu. Gwarantujemy bezkonkurencyjne apartamenty, jakie pozwolą ci spędzić cudowne podróże z ukochanym w niebiańskich miejscach.

www: http://www.seszele24.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Kapsztad, podróże i wycieczki

Informacje o hotelach, atrakcjach turystycznych, dużo porad praktycznych dla turystów wybierających się na wycieczkę do Kapsztadu w Republice Południowej Afryki. Afrykańskie wycieczki i podróże życia do RPA i innych egzotycznych krajów.

www: http://www.kapsztad.com/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 |

Wpisów: 1720, Podkategorii: 371

&

Katalog Stron Turystyka