Katalog turystyka

Moderowany Katalog Stron Turystycznych

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat turystyki, czyli przede wszystkim z takich działów jak wycieczki, wczasy, noclegi, hotele, kwatery, domki letniskowe, aktywne spędzanie czasu, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę akcesoriów turystycznych i ciekawych rejonów turystycznych.

« Katalog turystyka / Obiekty turystyczne / Hotele

  ::Dodaj stronę 


» Hotel Kopernik Olsztyn - hotelkopernik.info

Olsztyński Kopernik to doskonały hotel dla osób ceniących sobie wygodę w niskiej cenie. Oferujemy aż sześćdziesiąt dwa apartamenty jednoosobowe, dwuosobowe oraz pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Swoim gościom oferujemy dostęp do osobnych łazienek, bezpłatny Internet i telewizję a na parterze hotelową restaurację. Do ich dyspozycji pozostaje odpłatnie również nowoczesna sala konferencyjna.

www: http://www.hotelkopernik.info/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Hotel Prezydent - hotelprezydent.com

Hotel Prezydent - Luksusowy czterogwiazdkowy hotel usytuowany w Krynicy Zdrój. Jego lokalizacja sprawia, że przyjeżdżają tutaj ludzie aby odpocząć w malowniczej miejscowości w górach. Zapraszamy! Hotel Prezydent jest najlepszym miejscem do spędzenia udanych wakacji w Krynicy. Pobliskie góry są idealnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o piesze wycieczki. Zapraszamy!

www: http://www.hotelprezydent.com/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Sieć Hoteli Gorzelanny.pl

Sieć Hoteli Gorzelanny zaprasza na swoją stronę. Do dyspozycji Państwa posiadamy 4 obiekty oraz wiele atrakcji specjalnych. Zaplanuj swój urlop z nami. Znajdujemy się w sercu gór Opawskich, w miejscowości Pokrzywna nie daleko Jarnołtówka. Zapraszamy wszystkich wczasowiczów. Posiadamy również atrakcyjną ofertę cateringową oraz organizujemy przyjęcia biznesowe.

www: http://www.gorzelanny.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Hotel spa szczyrk - hotelskalite.pl

Prezentowana Strona ilustruje rozliczną propozycję Hotelu Skalite w Szczyrku. Znaleźć na niej można zupełna informację o zapleczu, własnościach zawartej tam gastronomii, ofercie zorganizowania zebrań służbowych a także relaksu w SPA. Wakacje w Szczyrku zagwarantują zgodny i zdrowy odpoczynek. Oferta hotelu spa Szczyrk Wystarczy poznać się z rozliczną ofertą licznych atrakcji naszego hotelu i prześlicznej okolicy w której jest on usytuowany. Hotel szczyrk prezentuje swoją propozycję noclegową, organizacji konferencji a także bogatych zabiegów.Podajemy zabiegi spa, szczyrk swoimi zaletami dostarczy dodatkowych uciech i możliwości relaksu.Pod warunkiem że pragniecie Państwo spędzić - święta, Szczyrk okaże się najodpowiedniejszą opcją. W przypadku gdy zaciekawieni będą Państwo zdrowymi zabiegami - hotel spa szczyrk- przekaże każdych opcji aby sfinalizować te plany. Oferujemy także - wczasy w szczyrku, które zagwarantują właściwy relaks, odpoczynek a także poświęcane zabiegi. Poznanie tych całych atrakcji nie będzie proste dlatego proponuje to dłuższego pobytu i zaznajomienia się we każdymi opcjami.

www: http://www.hotelskalite.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Portal uzdrowiskowy – przewodnik kuracjusza – leczenie i rehabilitacja.

Serwis ogólnopolski - uzdrowiska polskie. Informacje o walorach uzdrowiskowych, sanatorach, hotelach, pensjonatach, atrakcjach kulturalnych. Zawiera również informacje dla kuracjuszy zawarte w poradniku kuracjusza. Sposoby leczenia i rehabilitacji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, rodzaje zabiegów ze wskazaniami i przeciwwskazaniami do ich stosowania. Spis profili leczniczych podzielony ze względu na uzdrowiska np. Ciechocinek, Krynica Zdrój, Nałęczów, Sopot, Kołobrzeg, Busko Zdrój i wszystkie pozostałe.

www: http://www.zdroj24.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Zakopane Noclegi - obiekty oferujące wypoczynek w Zakopanem i okolicac

Noclegi w Zakopanem i okolicach: Kościelisko, Bukowina Tatrzańska, Czerwienne, Biały Dunajec, Ząb, Witów, Ciche, Bańska Niżna, Zubrzyca Dolna, Groń - Gospodarstwa agroturystyczne, hotele, wille, pensjonaty, pokoje gościnne, domki, szałasy, ośrodki wypoczynkowe, apartamenty w centrum Zakopanego i okolicach

www: http://www.zakopane-nocuj.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 |

Wpisów: 1720, Podkategorii: 371

&

Katalog Stron Turystyka