Katalog turystyka

Moderowany Katalog Stron Turystycznych

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat turystyki, czyli przede wszystkim z takich działów jak wycieczki, wczasy, noclegi, hotele, kwatery, domki letniskowe, aktywne spędzanie czasu, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę akcesoriów turystycznych i ciekawych rejonów turystycznych.

« Katalog turystyka / Hotele / Agroturystyka

  ::Dodaj stronę 


» Noclegi Polańczyk - nocowaniepolanczyk.pl

Tanie noclegi oraz pokoje u Wandy w Polańczyku znajdują się 100 metrów od Jeziora Solińskiego. POLAŃCZYK to miejscowość uzdrowiskowa bajecznie położona nad brzegami zalewu solińskiego. Jest tu kilka przystani żeglarskich, kąpielisko, pole biwakowe, wyciąg narciarski. Przez pobliskie wzgórza przebiega turystyczna ścieżka (zielony) prowadzący z masietczka Leska do góry Krysowa na granicy Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Nieopodal istnieje możliwość nauki jazdy konnej. Są także organizowane interesujące wycieczki do Lwowa, Słowacji i na Węgry. W uzdrowiskach jest możliwość korzystania z jaskiń solnych, masaży relaksujacych.

www: http://www.nocowaniepolanczyk.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Kasina. AgroSport - agrosport.eu

Na południu Naszego Państwa znajduje się masę miejsc, dopisujących aktywnemu spędzaniu urlopu. Wielbicielom jazdy na rowerze, na pewno spodoba się miejscowość Kasina. Znajduje się tam do zdobycia dużo gór także wzniesień z których można zachwycać się przepięknym widokiem na Beskidy także na Babią Górę. Dla pasjonatów parków, w Beskidzie Wyspowym, w pobliżu Gorców jest Gorczański Park Narodowy. Kasina jest idealnym miejscem na spędzenie wyjątkowych wczasów.

www: http://www.agrosport.eu/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» ..: Stadniana Jutrzenka - jazda konna, wakacje w siodle, konie traken

Zapraszamy dzieci, młodzież, a także dorosłych, na wakacje w siodle w gospodarstwie agroturystycznym i stadninie koni trakeńskich w Tucznie. Oferujemy naukę jazdy konnej, wyjazdy w teren i wiele innych atrakcji. Przyjedź, a spędzisz wakacje swojego życia!

www: http://www.stadnina-jutrzenka.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Gospodarstwo Agroturystyczne JACWING

Strona Ekologicznego Gospodarstwa Agroturystycznego Jaćwing!! Zapraszamy na wczasy letnie i zimowe, weekendy, wypoczynek świąteczno-sylwestrowy, na grzybobranie i wędkowanie. Jeżeli chcesz odpocząć na Suwalszczyźnie to właśnie u Nas!!! Agroturystyka, noclegi, Giby, Wilno, suwalszczyzna, agroturystyka, Giby, Posejnele, suwalszczyzna, Wilno.

www: http://www.agro-jacwing.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Domek trapera - agroturystyka Pojezierze Drawskie - Zachodniopomorskie

Domek Trapera - idealne miejsce na wypoczynek - cisza, spokój, nieskalana przyroda. Tutaj naprawdę odpoczniesz. Domek nad jeziorem, pomost. Agroturystyka zachodniopomorskie, pojezierze drawskie - www.dompodgrusza.eu

www: http://www.dompodgrusza.eu/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Gospodarstwo Agroturystyczne

Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Czempisz zaprasza. Pokoje gościnne, stadnina koni, nauka powożenia. Hodowla psów nowofunland, bernardyn, labrador. Zapewniamy Państwu wypoczynek z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

www: http://www.stajniaczempisz.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 | 3 | 4 |

Wpisów: 1720, Podkategorii: 371

&

Katalog Stron Turystyka