Katalog turystyka

Moderowany Katalog Stron Turystycznych

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat turystyki, czyli przede wszystkim z takich działów jak wycieczki, wczasy, noclegi, hotele, kwatery, domki letniskowe, aktywne spędzanie czasu, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę akcesoriów turystycznych i ciekawych rejonów turystycznych.

« Katalog turystyka / Agroturystyka / Agroturystyka na Kaszubach

  ::Dodaj stronę 


» Kaszubskie Centrum Informacji Turystycznej - nakaszuby.pl

Portal NaKaszuby.pl jest praktycznym centrum informacji turystycznej z terenu kaszub dla turystów pragnących spędzić wolny czas w gospodarstwie agroturystycznym nad czystym jeziorem wśród lasów i łąk. Możesz więc znaleźć tu obszerne, dokładne i fachowe informacje dotyczące wypoczynku na Kaszubach. Zapraszamy na kaszuby.

www: http://www.nakaszuby.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Agroturystyka Lila w Kopalinie

Serdecznie zapraszamy do Agroturystyki Lila - uroczego pensjonatu i całorocznych domków wypoczynkowych w Kopalinie. Jest to niezwykle przyjazna i spokojna miejscowość o charakterze turystycznym, dawniej będąca ośrodkiem rybackim.rnOdnajdziecie tu, Drodzy Goście, upragniony spokój, ciszę, niezależność i pyszne, polskie jedzonko. Dla miłośników aktywnego, sportowego wypoczynku przygotowaliśmy bogatą wypożyczalnię rowerów górskich i miejskich. rnOrganizujemy również obfite grille integracyjne dla naszych Gości. Dysponujemy również salą gościnną, którą wynajmujemy na różne uroczystości.rnSerdecznie zapraszamy!

www: http://www.agroturystykalila.com/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Dar Losu, Agroturystyka Kaszuby

Witamy w gospodarstwie agroturystycznym "Dar Losu". Dom nasz znajduje się w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej, na pograniczu dwóch kaszubskich wsi letniskowych (Gołubie, Szymbark), w znanym z niezapomnianych widoków Kaszubskim Parku Krajobrazowym. Lokalizacja domu wśród lasów jezior i wzgórz morenowych sprawia, że jest on idealnym miejscem do całorocznego wypoczynku. Lato na jeziorach to przede wszystkim wypoczynek nad wodą. Czyste jeziora zachęcają do kąpieli, a także do skorzystania z szerokiej oferty wyporzyczalni sprzętu wodnego (kajaki, łódki, rowery wodne, windsurfing). Kaszuby to również niezliczona ilość szlaków turystycznych (pieszych i wodnych), rezerwatów przyrody, stadnin, muzeów, ogrodów botanicznych, miejsc zacisznych, często jeszcze nie odkrytych. Lasy kaszubskie obfitują w grzyby, jagody, borówki, jeżyny. Jeziora zapraszają wędkarzy. Przyroda tak obdarowała Kaszuby, że również zimą nie sposób jest tu się nudzić. Dom nasz jest położony w odległosci około 2 km od najwyższego wzniesienia na całym Niżu Środkowoeuropejskim jakim jest Wieżyca.

www: http://www.darlosu.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Gospodarstwo agroturystyczne - Dzika Zagroda

Gospodarstwo agroturystyczne położone w lasach pomiędzy Wdzydzkim a Zaborskim Parkiem Krajobrazowym wśród czystych kaszubskich jezior. Miłośników grzybobrania,i wycieczek rowerowych i tych którzy cenią spokój zapraszamy do Dzikiej Zagrody. Na miejscu wypożyczalnia quadów.

www: http://nakaszubach.pl

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» WIRTUALNE POŁCHOWO ZAPRASZAMY

Połchowo - miejscowość w województwie pomorskim w powiecie Puckim. Piękne i malownicze okolice pradoliny rzeki Redy oraz zatoki Puckiej zachęcają do odwiedzania >Wirtualny przewodnik po miejscowoci i okolicach

www: http://www.polchowo.com/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Agrojeziorak - Agrogospodarstwo na Kaszubach

Gospodarstwo agroturystyczne w Łapalicach w sercu Kaszub. noclegi kaszuby, agroturystyka, Kuchnia domowa, plac zabaw dla dzieci, atrakcyjna okolica, pokoje z łazienkami, rodzinna i przyjemna atmosfera

www: http://www.agrojeziorak.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 |

Wpisów: 1720, Podkategorii: 371

&

Katalog Stron Turystyka