Katalog turystyka

Moderowany Katalog Stron Turystycznych

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat turystyki, czyli przede wszystkim z takich działów jak wycieczki, wczasy, noclegi, hotele, kwatery, domki letniskowe, aktywne spędzanie czasu, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę akcesoriów turystycznych i ciekawych rejonów turystycznych.

« Katalog turystyka / Aktywny wypoczynek / Spływy kajakowe

  ::Dodaj stronę 


» Spływy kajakowe Wieprza i całe Pomorze z Kajakersi.pl

Chcesz przeżyć wspaniałą przygodę, świetną zabawę na łonie natury, czy zmierzyć się z dziką przyrodą, a może szukasz chwil odprężenia, refleksji, bądź odpoczynku od zgiełku miasta? Jeśli TAK, to trafiłeś znakomicie. To właśnie spływy kajakowe stanowią aktywną formę wypoczynku, która umożliwia obcowanie z dziką naturą. W zależności od doboru trasy spływu płynąc kajakiem możemy się w pełni odprężyć i zrelaksować, albo zmierzyć z trudami nieposkromionej natury. Przedmiotem naszej działalności jest profesjonalne wypożyczanie kajaków oraz sprzętu niezbędnego podczas spływania kajakami. Specjalizujemy się przede wszystkim w spływach rzeką Wieprzą oraz Studnicą, ale również inne rzeki Pomorza nie są nam obce.

www: http://www.kajakersi.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Kaszubskie Kajaki - Kajaki-radunia.pl

Kaszubskie Kajaki jest firmą zajmującą się organizacją indywidualnych spływów kajakowych w szczególności rzeką Radunia. Klienci mogą też liczyć na spływy kajakowe na jeziorach Kółka Raduńskiego. Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem, gwarantuje też doskonałe spędzanie czasu na kajakach dla całych rodzin. Klienci mogą skorzystać ze spływów kajakowych kilkudniowych, jednodniowych, czy też nawet i kilkugodzinnych.

www: http://www.kajaki-radunia.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Biuro Turystyki Kajakowej AS-TOUR - Splywy.pl

Działalność firmy As-Tour opiera się na organizowaniu spływów kajakowych po Mazurach i nie tylko. Firma działa w branży turystycznej od 1990 roku, zajmuje się również wynajmowaniem sprzętu kajakowego dla klientów indywidualnych. Poza tym firma na swojej oficjalnej stronie internetowej udostępnia szczegółowe informacje o wybranych szlakach kajakowych. Organizowane są też spływy kajakowe jednodniowe.

www: http://www.splywy.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Wielka pętla Wielkopolska - rejsynawarcie.pl

Strona www.rejsynawarcie.pl to szeroka oferta dotyczą rejsów. Jeżeli chodzi o cenę czarteru to jest ona wyszczególniona na tej stronie internetowej. Znajdziesz tutaj ofertę dotyczącą cen dobowych oraz tygodniowych. Cena uzależniona jest oczywiście od ilości dni czarterowania. Już dziś Twoje marzenia dotyczące rejsu na Warcie mogą się spełnić. Skorzystaj z atrakcyjnej promocji i zafunduj sobie udane wakacje.

www: http://www.rejsynawarcie.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Kajaki-Sztum.pl - Wypożyczalnia kajaków. Pomorskie

Chcesz w prosty i tani sposób spędzić wakacje? Wynajmij kajak a my zagwarantujemy Ci dobrą zabawę. Dla tych, którzy zaczynają przygodę z kajakiem polecamy rzeki łatwe, takie jak Nogat, dla bardziej zaawansowanych możemy poecić Liwę a dla największych twardzieli jest Gardęga. Ponad to pływamy także po jeziorach na Kaszubach czy Mazurach. Niezależnie od trasy kajakowej zawsze jest to ciekawa przygoda na łonie natury. Trasy te obfitują także w najpiękniejsze zabytki, takie jak Zamek w Malborku, czy w Gniewie. Zapraszamy serdecznie.

www: http://www.kajaki-sztum.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Spływy kajakowe - splywy-kajakowe-drawa.pl

Zapraszamy na organizowane przez nas międzynarodowe obozy kajakowe, ogólnopolskie spływy kajakowe, weekendowe spływy kajakowe, spływy dla firm oraz spływy zorganizowane. Do wyboru macie Państwo trasy rzekami: Drawą, Korytnicą, Brdą, Regą, Parsętą oraz Piławą. Możemy zapewnić Państwu catering, nocleg w ośrodku agroturystycznym oraz dodatkowe atrakcje. Posiadamy kajaki polietylenowe, poliestrowe, kanu, wiosła i kamizelki asekuracyjne zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą na stronie internetowej naszej firmy.

www: http://www.splywy-kajakowe-drawa.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 | 3 | 4 |

Wpisów: 1720, Podkategorii: 371

&

Katalog Stron Turystyka